درباره نکست اسکول

شفاف باشید، متفاوت باشید

امروزه تکنولوژی و اینترنت در سراسر زندگی ما جریان دارد. تنها با در اختیار داشتن یک گوشی تلفن همراه و اینترنت می‌توانیم با دوستانمان ساعت‌ها در شبکه‌های اجتماعی سرگرم باشیم، بازی‌های آنلاین انجام دهیم، غذا سفارش دهیم ، تاکسی بگیریم و بسیاری کارهای دیگر.

 

آموزش از راه دور موضوعی است که مسلما برای همه جذابیت ندارد. با این حال، استفاده از آموزش آنلاین و کلاس مجازی روز به روز رواج بیشتری می یابد. به نظر میرسد آینده آموزش و پرورش، به تکنولوژی آموزشی گره خورده است و استفاده از نرم افزار آموزش الکترونیکی، نرم افزار آموزشگاه و سیستم مدیریت یادگیری (ال ام اس)نیز در حال افزایش است.

 

فناوری آموزشی شامل دسترسی به فناوری، برنامه‌ها و نرم‌افزارهایی است که برای تسهیل آموزش مورد استفاده قرار می‌گیرند، معمولا از طریق وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، بازی‌های آموزشی و دروس آنلاین ارائه می‌شوند و این منابع تاثیرات مفید و موثری برای ترکیب با متدهای آموزش سنتی دارند.

 

هدف اصلی ما در نکست اسکول ایجاد دسترسی آسان به آموزش هایی است که شاید تهیه آنها از نظر هزینه  برای برخی از دوستان سنگین و غیر ممکن باشد.

از همه دوستانی که توانایی مالی دارند خواهشمندیم حتما دوره ها را از مرجع و سایت اصلی تهیه نمایند تا هم حمایت کنند از تولید کنندگان و هم اینکه پشتیبانی و بروزرسانی دوره ها شامل حال شما گردد.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی